Apie Mus

KAS MES?

Garliavos futbolo klubas įkurtas 2008 metais, Kauno raj. mieste Garliavoje. Gyvuojame ir vykdome veiklą jau 11 metus. Šiuo metu klube sportuoja per 180 motyvuotų jaunuolių. Jiems tobulėti padeda 4 entuziastingi ir patyrę treneriai. Nuolatos stengiamės tobulinti treniruočių, varžybų ir užimtumo procesus. Siekiame sudaryti jaunimui kuo geresnes sąlygas sportuoti futbolą, atsiskleisti ir tobulintis Garliavoje.

APIE MUS (PDF Brošiūra)


KAIP MES DIRBAME?

Atsakingumas ir profesionalumas – su vaikais ir jaunimu dirba kvalifikuoti treneriai, turintys ilgametę patirtį. Jiems sportas ir futbolas – gyvenimo aistra.

Siekiame užtikrinti visas būtinas sąlygas vaikų tobulėjimui: saugi ir motyvuojanti aplinka, šiuolaikiška ugdymo metodika, atitinkamas inventorius ir sporto bazė. 

Bendrumo dvasia – užtikriname draugišką kolektyvą ir mikroklimatą, todėl sportuoti ir dalyvauti bendruose renginiuose, stovyklose ir turnyruose, kuriuose dažnai įtraukiame ir tėvelius, bus vienas malonumas.


KODĖL MES?

Futbolas – nepaprastai patrauklus žaidimas itin pamėgtas vaikų – paplito po visą pasaulį. Žaidimas nėra vien tik fizinio lavinimo priemonė. Jis ugdo žaidėjo asmenybės ypatybes.

Siekdami meistriškumo ir aukštų rezultatų siūlome ne vien tik futbolo treniruotes – atsakingai ugdome jaunąją kartą sporto ir bendruomeniškumo dėka. Futbole slypi vertybinė sistema, padedanti vaikams ne tik siekti sveiko gyvenimo būdo, bet ir ugdo tvirtą charakterį bei discipliną.


KAIP TAPTI NARIU?

Tapti nariu paprasta – šiuo metu formuojamos naujos grupės, į kurias priimami vaikai nuo 5 metų.

Susisiekite jau šiandien ir užpildę nario anketą padovanokite savo vaikui puikią užklasinę veiklą – suteikiančią reikalingą fizinį krūvį, bendraminčių ratą ir charakterį ugdančią aplinką.